Klientský servis je k dispozici každé pondělí až čtvrtek od 8 do 18 hodin a každý pátek od 8 do 17 hodin. V tomto časovém rozpětí můžete kontaktovat naše call centrum (infolinku), v případě potřeby osobní schůzky jsou Vám naši zaměstnanci k dispozici každý všední den v době od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin na adrese sídla společnosti.

Pro domluvení termínu osobní schůzky prosím vyplňte kontaktní formulář v záložce Podpora. Jste-li již naším klientem, poprosíme o uvedení čísla Vaší smlouvy.

 • Naše fondy slaví úspěchy!

  Naše fondy slaví úspěchy!

  V úterý 20. 2. 2023 se konalo vyhlášení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu roku 2023 pořádané společností Fincentrum & Swiss Life Select. Umístili jsme se celkem ve čtyřech z pěti kategorií!

  • Jan Macek: S DIPem můžete jít do rizika

   Jan Macek: S DIPem můžete jít do rizika

   Když za mnou přijde třicetiletý člověk, že si chce založit DIP, doporučím mu akciové fondy. Při takhle dlouhém horizontu se riziko vyplácí. Pokud si bude každý měsíc odkládat čtyři tisíce, v šedesáti bude mít k dispozici přes pět milionů, vysvětluje Jan Macek, investiční...

   Přehled všech aktualit ›

   Conseq Invest Akcie Nové Evropy A

   Údaje k 21.2.2024

   3,8678 CZK

   Conseq realitní (CZK)

   Údaje k 31.1.2024

   1,7838 CZK

   Zeptejte se nás

   Vložte bezpečnostní kód:
    Security code
    

   Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.