Conseq si ze Zlaté koruny odnáší dva cenné kovy

  V jubilejním 20. ročníku soutěže finančních produktů Zlatá koruna se Conseq vrátil na nejvyšší příčky v kategorii Penzijní spoření.

  Conseq si ze Zlaté koruny odnáší dva cenné kovy Zlato si v kategorii Penzijní spoření odnesl Conseq globální akciový účastnický fond, který investuje do akcií či akciových ETF. Od svého založení do současné doby zaznamenal celkové zhodnocení ve výši 77,56 % (tj. 6,34 % p.a. k 21.6.2022) a je tak nejúspěšnějším penzijním fondem na trhu. Zároveň objemem na úrovni 5,4 mld. Kč patří mezi největší dynamické účastnické fondy.

  Conseq globální akciový účastnický fond je součástí komplexního Penzijního programu Zenit, který si jako celek odnesl stříbro. Zenit si získal oblibu klientů mimo jiné tím, že umožňuje v průběhu penzijního spoření zohledňovat jejich životní cyklus. Na počátku penzijního programu se využívají spíše dynamičtější fondy, které mají vyšší potenciál výnosu, ale jejich hodnota může více kolísat, zatímco ke konci programu se postupně přesouvají naspořené prostředky do fondů konzervativních. Tím je zajištěn nejoptimálnější poměr výnosu a bezpečí v jednotlivých fázích spoření. Nově navíc Zenit nabízí bonus pro věrné klienty. Čím déle klient spoří na penzi právě v Zenitu a čím větší obnos si ukládá, tím větší finanční odměna mu bude v důchodovém věku připsána k penzi.
   
  „Současná situace na finančních trzích je pro investiční a penzijní společnosti opravdovou výzvou. Není to však poprvé, co takovým obdobím procházíme, a věříme, že právě naše zkušenosti i s turbulentními časy jsou naší velkou výhodou. To, že jsme ocenění ve Zlaté koruně získali nejen v době, kdy se na trzích dařilo, ale i za současné situace, je pro nás o to větším oceněním. Budeme se snažit dokázat, že můžeme být našim klientům při přípravě na penzi oporou i v těchto náročných časech,“ komentuje Richard Siuda, předseda představenstva Conseq Investment Management.


  Tisková zpráva ze dne 29. června 2022

   

  Upozornění k publikovaným článkům ›