Conseq žije tenisem

    Navázali jsme partnerství s tenistou Petrem Pálou a tenisovou akademií Pála Vízner Tennis ve stejnojmenném klubu.

    Conseq žije tenisem Po podpoře charitativního projektu Esa Karolíny Plíškové, kdy Conseq za každé eso, které tenistka dala na US Open, zdvojnásobil Karolínou přislíbenou částku 100 dolarů na dobročinné účely, se investiční skupina Conseq rozhodla v podpoře tohoto oblíbeného sportu pokračovat. Nově navázal Conseq partnerství s tenistou Petrem Pálou a tenisovou akademií Pála Vízner Tennis ve stejnojmenném klubu.

    Bývalý profesionální tenista Petr Pála se může pochlubit například vítězstvím v sedmi turnajích ATP ve čtyřhře a účastí ve finále ve čtyřhře na Roland Garros, Masters a osmi turnajích ATP ve čtyřhře. Byl také vedoucím výpravy českých tenistů na olympijských hrách v Pekingu, Londýně a Riu. Od roku 2008 působí jako nehrající kapitán českého ženského týmu ve Fed Cupu, se kterým získal již 6 vítězství a tím se stal nejúspěšnějším kapitánem historie celého Fed Cupu. Působí také jako šéftrenér tenisové akademie Pála Vízner Tennis, kterou provozuje společně s Pavlem Víznerem, rovněž známým tenistou, jež za svou kariéru vyhrál 16 turnajů ATP ve čtyřhře.  V tenisové škole se oba věnují přípravě tenistů všech úrovní, tedy jak tréninku vrcholových sportovců, tak i tenisové výchově dětských svěřenců, budoucích nadějí, ale i dětem, které hrají tenis jen pro radost. Zázemí tenisového klubu v nádherném prostředí Šárky na Praze 6 v blízkosti metra Nádraží Veleslavín je k dispozici i široké sportovní veřejnosti.

    Vždy jsem si vážil a vážím profesionálního a zároveň lidského přístupu, a to ne jen v tenisu, ale i v jakémkoli jiném oboru.  Společnost Conseq pro mě symbolizuje a splňuje obojí. Vím to z vlastní zkušenosti, jelikož sám jsem jejich spokojeným klientem“ komentuje Petr Pála.

    My v Consequ nedáme dopustit na sport jakéhokoli druhu a tenis, ten je naší srdcovkou. Na akademii Pála Vízner Tennis se nám líbí komplexní přístup k výchově nejen možných budoucích špičkových tenistů, ale též k dosažení maximální možné úrovně hobby hráčů. Věříme, že právě odsud vzejdou budoucí naděje českého tenisu, a my rozhodně chceme být u toho,“ dodává marketingová ředitelka Conseq, Ilona Němečková.