Dočasné omezení osobních schůzek v prostorech Conseq do 17. 5. 2020

  Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli na základě doporučení vydaných Vládou ČR minimalizovat míru přímých sociálních kontaktů a v zájmu ochrany veřejného zdraví v sídle naší společnosti přerušit veškeré osobní schůzky. Přístup do sídla společnosti tak bude pro klienty až do 17. května 2020 uzavřen.

  Dočasné omezení osobních schůzek v prostorech Conseq do 17. 5. 2020 K tomuto opatření jsme přistoupili především abychom chránili zdraví našich klientů i zaměstnanců a zároveň napomohli co možná nejmírnějšímu průběhu aktuální situace, která nastala v souvislosti s rozšířením viru Covid-19. Stále však pracujeme na tom, abychom veškeré Vaše přání a požadavky vyřešili v co nejkratším čase.

  Pokud máte zájem o schůzku, poprosíme Vás o její odložení. Jakmile to bude možné rádi Vás opět přivítáme v našich kancelářích.

  Klientský servis pro Vás veškeré služby nadále zajišťuje v jinak neomezeném režimu a je pro Vaše dotazy a požadavky k dispozici každý všední den od 8 do 18 hodin. V tomto časovém rozpětí můžete kontaktovat naše call centrum na telefonním čísle 225 988 225.

  Potřebujete-li k nám osobně doručit dokumenty, můžete tak učinit prostřednictvím recepce Burzovního paláce.

  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví,
  Tým Conseq Investment Management