Jsme hlavním manažerem dluhopisové emise GEVORKYAN

  Conseq Investment Management a.s. v roli hlavního manažera řídil přípravu emise dluhopisů, která splňuje požadavky dle Mezinárodní asociace kapitálových trhů pro tzv. Green bonds. Představujeme novou veřejnou pětiletou dluhopisovou emisi společnosti GEVORKYAN, a.s. Předpokládaný objem emise je 20 až 30 milionů EUR.

  Jsme hlavním manažerem dluhopisové emise GEVORKYAN

  Tisková zpráva společnosti GEVORKYAN, a.s.:
  Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s., emituje zelené dluhopisy se splatností 5 let a fixním výnosem 7,11 % p.a. Předpokládaný objem emise dosahuje 20 mil. eur s možností navýšení na 30 mil. eur. Dluhopisy jsou upisovány formou veřejné nabídky, přičemž budou obchodovány na Burze cenných papírů Praha a potenciálně na Burze cenných papírů v Bratislavě. Dluhopisy budou emitovány v euru. Lhůta pro upisování těchto dluhopisů běží od 27.02.2024 do 07.03.2024.

  Dluhopisovou emisi pro společnost GEVORKYAN, a.s. řídila v pozici lead-manažera společnost Conseq Investment Management, a.s. a co-lead manažera společnost VERSUTE INVESTMENTS a.s. Právní poradenství poskytla advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS. Zmíněný second party opinion provedla společnost GREEN0METER.

  Více si můžete přečíst zde.

  Zdroj: protext.cz

  Upozornění k publikovaným článkům ›