Spouštíme nové webové stránky www.conseq.cz


  Vážení klienti,

  chceme vám nabízet ty nejlepší služby, proto jsme pro vás připravili nový webový portál skupiny Conseq. Na novém webu se můžete těšit nejen na moderní responzivní design, ale také na spoustu nových funkcí. Čekají na vás například nová klasifikace a porovnávání fondů, interaktivní kalkulátory na penze i investice a řada dalšího.

  Spouštíme nové webové stránky www.conseq.cz Nový web běží na robustním základu, který zajistí větší bezpečnost vám, klientům, ale také nám umožní vyvíjet nové funkcionality mnohem rychleji. V příštím roce se můžete těšit na další vylepšení a rozšiřování o nové funkce.
   
  S bezpečností souvisí mj. také to, že nový web vyžaduje vyšší sílu hesla pro přihlášení do Můj Conseq. Proto prosím počítejte s tím, že při prvním přihlášení můžete být vyzváni ke změně hesla v požadované síle. Věříme, že se jedná jen o malé jednorázové snížení komfortu, které je kompenzováno zvýšenou bezpečností.
   
  Zároveň si dovolujeme upozornit také na to, že nový web používá jiné url adresy konkrétních stránek, proto vám nemusí fungovat např. odkazy uložené v záložkách. Tyto odkazy je potřeba změnit / aktualizovat.
   
  Přípravě a testování nových webových stránek jsme se věnovali velmi intenzivně, přesto se při ostrém provozu narozdíl od testovacího prostředí projevilo několik chyb či nesrovnalostí. Opravám těchto dílčích problémů se intenzivně věnujeme a velká část z nich je již vyřešena, nicméně bychom se rádi omluvili za případné komplikace, které jste v těchto dnech mohli zaznamenat.
   
  Nový web naleznete na stále stejné adrese: www.conseq.cz
   
  Doufáme, že se Vám naše webové stránky budou líbit!

  S pozdravem a přáním hezkého dne,

  Váš CONSEQ