Conseq

Můj Conseq - INVESTICE

Vstupujete do zabezpečené části našich internetových stránek, kde můžete spravovat své investiční účty. Tato část je určena pro naše klienty i distribuční partnery, tedy finanční poradce a investiční zprostředkovatele. Pokud jste naším klientem a máte zájem o zřízení účtu, neváhejte nás kontaktovat.

Přihlášení

Pokud znáte své uživatelské jméno, ale email s nově nastaveným heslem vám nedorazí, zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Nejste-li si jisti, jakou u nás máte registrovanou emailovou adresu, zkontrolujte to na návrhu vaší smlouvy.

V případě, že přístup do "Můj Conseq - Investice" ještě nemáte, zašlete nám vyplněnou Žádost o vytvoření přístupu do aplikace Můj Conseq, kterou naleznete zde.

Pokud jste od nás obdrželi ověřovací kódy pro aktualizaci údajů potřebných ke zřízení přístupu do Můj Conseq, můžete je doplnit pomocí formuláře na evypis.conseq.cz, kde naleznete i odpovědi na nejčastější související otázky.


Můj Conseq - PENZE

Můj Conseq - Penze je zabezpečená aplikace s náhledem na vaše smlouvy o penzijním připojištění, či doplňkovém penzijním spoření. Pokud si na penzi ještě nespoříte, navštivte www.mojepenze.cz a zjistěte, jaké výhody Vám penzijní spoření může přinést.


Moje penze