Hledání nových cest


Nespokojujeme se s průměrnými výsledky, snažíme se být lepší a vytvářet inovativní investiční nástroje

Vyhledáváme nové investiční příležitosti a nástroje.

Některé z těchto nástrojů sami vytváříme jako například fondy kvalifikovaných investorů zaměřené na alternativní aktiva (Conseq realitní, Conseq FKvI SICAV a jeho eko-energetický podfond, Conseq Opportunity a další).

Jsme toho názoru, že i při dodržování vlastních principů a zásad je dobré sledovat nové trendy a reagovat tak na momentální situace na trhu.

Za účelem uspokojení potřeb náročnějších klientů rozšiřujeme stávající portfolia i o společné projekty s předními investičními skupinami České republiky. Klient má tak možnost diverzifikovat svou investici i do takových investičních fondů, jakým je například Conseq Venture Debt, který vznikl ve spolupráci s investiční skupinou ENERN, nebo Accolade Feeder Fund, jenž je společným projektem Consequ a společnosti Accolade.

Vzhledem k nejširší nabídce investičních fondů a dluhopisů na českém trhu jsme schopni vyhovět i speciální požadavkům na skladbu investičního portfolia. Náš klient má tak na výběr neomezenou škálu možností, jak jednotlivé investiční nástroje mezi sebou kombinovat.

  Alternativní investice

  Naše nabídka alternativních investic je nejširší na českém trhu. Aktivně vyhledáváme nové třídy aktiv a inovativní přístupy, které zvýší výkonnost Vašeho portfolia nebo sníží podstupovaná rizika

   Dluhopisové emise

   Aktivně na trhu vyhledáváme zajímavé emitenty, kterým pomáháme se získáváním dluhopisového kapitálu. Investorům umožňujeme získat dobře predikovatelný výnos, rozkládat investiční rizika a v neposlední řadě participovat na úspěchu domácí ekonomiky. 

    Fondy kvalifikovaných investorů

    Fondy kvalifikovaných investorů jsou efektivní možností pro uskutečnění širokého spektra různých investičních záměrů, od finančních aktiv přes nemovitosti až po komodity nebo umělecké předměty.

    Zeptejte se nás

    Vložte bezpečnostní kód:
     Security code
     

    Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.

    Vložte bezpečnostní kód:
     Security code
    Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.