Tým Wealth Managementu

Nabízíme diskrétnost a maximální porozumění Vašim potřebám

Nechte starosti na nás a věnujte se tomu, co je pro Vás opravdu důležité

Lukáš Vácha

Člen představenstva a obchodní ředitel
Wealth Management


Absolvoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a v rámci akademického programu studoval rovněž Universität zu Köln v Kolíně nad Rýnem. Od roku 2000 do konce roku 2002 pracoval v Conseq Finance, a.s. jako obchodník s dluhopisy. V letech 2003 až 2005 působil v České spořitelně, a.s. jako produktový manažer pro segment malých a středních firem, kde měl na starosti úvěrové produkty pro financování energetických úsporných projektů a obnovitelných zdrojů energie ve spolupráci s IFC (International Finance Corporation), členem skupiny Světové banky. Od roku 2005 do roku 2008 pracoval v ČSOB Asset Management, a.s., člen skupiny ČSOB, jako account manager pro institucionální klienty. V prosinci 2008 se vrátil do skupiny Conseq a v Conseq Investment Management má jako obchodní ředitel na starosti sekci privátních a institucionálních klientů.

Lukáš Vácha

Tomáš Kálal

Ředitel oddělení investičního bankovnictví
Wealth Management


Jeho kariéra začala ve společnosti Patria Direct, kde působil na pozici makléře pro obchodování s cennými papíry a soustředil se především na zahraniční kapitálové trhy. V Consequ je od roku 2014, na práci ho baví především nezávislost této společnosti a z ní plynoucí sofistikovaná nabídka investičních služeb spojená s dlouhodobými vztahy s klienty. Jeho hlavní pracovní náplní je komunikace s bonitními klienty a řízení jejich portfolia a zároveň příprava produktů z fondové a dluhopisové oblasti. Tomáš má inženýrský titul z Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru mezinárodní obchod a vedlejší specializace finanční a kapitálové trhy. Úspěšně zakončil také semestr na univerzitě EM Lyon v této francouzské metropoli.

Tomáš Kálal

David Kufa

Ředitel oddělení korporátních a privátních klientů
Wealth Management


Absolvoval fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací Peněžní ekonomie a bankovnictví. Po ukončení studia v roce 2008 stál u vzniku nového oddělení privátních a institucionálních klientů (dnes také Conseq Wealth Management), kde působí dodnes. Jeho hlavní pracovní náplní je komunikace s bonitními klienty z řad fyzických osob, municipálního a neziskového sektoru a řízení jejich portfolia.

David Kufa

Petra Papežová Wirthová

Relationship Manager oddělení korporátních a privátních klientů
Wealth Management


Absolvovala magisterské studium na fakultě Financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Její hlavní specializací bylo Bankovnictví a pojišťovnictví. Od roku 2012 pracuje ve společnosti Conseq Investment Management, a.s. v oddělení privátních a institucionálních klientů jako Relationship Manager. Má na starosti komunikaci s klienty (fyzickými i právnickými osobami) a investičními zprostředkovateli. Věnuje se částečně i administrativní činnosti, individuálnímu reportingu a podpoře obchodního oddělení. Zajišťuje také organizaci společenských akcí pro privátní klienty.

Petra Papežová Wirthová

Tomáš Somogyi

Senior Relationship Manager oddělení investičního bankovnictví
Wealth Management


Absolvoval magisterské studium na Národohospodářské fakultě s hlavní specializací na hospodářskou politiku a vedlejší specializací na oceňování podniku a jeho majetku v rámci Institutu oceňování majetku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před tím, než posílil oddělení privátních a institucionálních klientů, působil v letech 2015 až 2019 v QI investiční společnosti, a. s. (skupina Conseq) na pozici administrátora fondů kvalifikovaných investorů, kde měl na starosti především jejich oceňování, správu a komunikaci se zakladateli. V případě fondů kvalifikovaných investorů se i nadále zabývá jejich počátečním nastavením a následným licenčním řízením při procesech získání povolení ČNB.
 

Tomáš Somogyi

Kristýna Molová

Relationship Manager oddělení investičního bankovnictví
Wealth Management


Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.  Od roku 2014 pracuje ve společnosti Conseq Investment Management, a.s., zprvu na oddělení klientského servisu, nyní jako Relationship Manager pro privátní a institucionální klienty. Věnuje se zejména přípravě smluvní dokumentace, reportingu a komunikaci s klienty a investičními konzultanty ze zprostředkovatelských sítí.

Kristýna Molová
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.

Kontaktní formulář

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code