Tým Wealth Management

Nabízíme diskrétnost a maximální porozumění Vašim potřebám

Nechte starosti na nás a věnujte se tomu, co je pro Vás opravdu důležité

David Kufa

Ředitel Wealth management


Absolvoval fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací Peněžní ekonomie a bankovnictví. Po ukončení studia v roce 2008 stál u vzniku nového oddělení privátních a institucionálních klientů (dnes také Conseq Wealth Management), kde působí dodnes. Jeho hlavní pracovní náplní je komunikace s bonitními klienty z řad fyzických osob, municipálního a neziskového sektoru a řízení jejich portfolia.

David Kufa

Jana Walker

Relationship Manager


Absolvovala obor finanční ekonomie na University of London. Svoji kariéru začala v Londýně ve společnosti Bloomberg LP na analytické pozici. Poté přešla na pozici produktového specialisty do společnosti Thomson Reuters, kde byla alokována investiční bance Morgan Stanley, a právě zde ji zaujal wealth management. Její další cesta tedy vedla do Credit Suisse, kde pracovala pro tým střední a východní Evropy, Řecka a Kypru v oddělení privátního bankovnictví. Během mateřské se přestěhovala do Prahy a od roku 2021 pracuje na pozici Relationship Manager v oddělení Wealth Management společnosti Conseq.

Jana Walker

Michal Král

Senior Relationship Manager


Absolvoval fakultu sociálně-ekonomickou na Univerzitě J.E.P. v Ústí nad Labem. V roce 2013 svoji kariéru nastartoval v bankovní sféře v Raiffeisenbank, kde se postupně vypracoval z bankéře až na poradce Premium Invest, kde jeho hlavní pracovní náplní byla komunikace s bonitními klienty a zároveň akvizice afluentních klientů, správa a penetrace jejich portfolií. V roce 2021 nastoupil do Consequ do Wealth Managementu na pozici Senior Relationship Managera, kde se rovněž stará o bonitní a nejnáročnějsí klienty.
 

Michal Král

Kristýna Molová

Relationship Manager


Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2014 pracuje ve společnosti Conseq Investment Management, a.s., zprvu na oddělení klientského servisu, nyní jako Relationship Manager pro privátní a institucionální klienty. Věnuje se zejména přípravě smluvní dokumentace, reportingu a komunikaci s klienty a investičními konzultanty ze zprostředkovatelských sítí.

Kristýna Molová
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code