Investice

Užijte si stav investiční beztíže.
O růst vašich investic se staráme my.

Začněte investovat ještě dnes. 


Starejte se o vlastní investiční portfolio, které si sestavíte z více než 1 000 fondů velkých světových správců v naší nabídce.


Široké spektrum kvalitních produktů složených z vlastních fondů Conseq, QI investiční společnost a fondů našich produktových partnerů - fondů Aberdeen, Amundi, BNP Paribas Investment Partners, Credit Suisse, C-Quadrat, Generali, HSBC, Franklin Templeton Investments, Goldman Sachs, Fidelity, BlackRock a mnoha dalších.

Právě nezávislost, s níž můžeme vybírat to nejlepší nejen z nabídky vlastních fondů, ale také z fondů dalších nezávislých investičních společností, dává klientovi vysokou přidanou hodnotu s ohledem na širokou diverzifikaci jeho prostředků v rámci jednoho produktu - "pod jednou střechou".

CLASSIC INVEST
 
 

Vsaďte na práci zkušených portfoliomanažerů a vyberte si z aktivně řízených proudktů, o které se nemusíte dále starat.


Pro klienty, kteří chtějí investovat, ale nevyznají se v jednotlivých fondech je nejlepší volba nechat výběr fondů a řízení investičního portfolia na nás. Aktivně obhospodařovaná portfolia poskytují klientům široké rozložení rizika díky výběru fondů největších světových správců.

Vybrat si můžete ze dvou produktů.

ACTIVE INVEST HORIZONT INVEST

Jaká bude očekávaná hodnota mých investic na konci?

Hodnota investice na konci:  Kč

Vaše vklady celkem
 Kč
Zhodnocení
 Kč  % p.a.

  Jak investovat

  Na pomoc začínajícím investorům jsme připravili tři základní pravidla investování, která vám vysvětlí proč je dobré začít s investováním co nejdříve, jak souvisí rizikovost investice s potenciálním ziskem, proč je dobré znát svůj investiční horizont a v čem...

   Horizont Invest

   Horizont Invest je investiční program určený zejména pro dlouhodobé pravidelné investování s daným časovým horizontem (zabezpečení na důchod, rezerva pro děti, splacení hypotéky apod.). Vedle pravidelných investic jsou samozřejmě možné i investice jednorázové.ONLINE UZAVŘENÍ...

    Active Invest

    Active invest je ideální smlouva pro klienty, kteří chtějí investovat, ale nevyznají se v jednotlivých fondech a chtějí nechat výběr fondů a řízení investičního portfolia na nás.ONLINE UZAVŘENÍ SMLOUVY

     Classic Invest

     Classic Invest je ideální produkt pro klienty, kteří si sami chtějí vybírat jednotlivé podílové fondy a řídit si své investiční portfolio. V rámci Classic Invest lze investovat jednorázově i pravidelně.ONLINE UZAVŘENÍ SMLOUVY

      Přehled fondů

      Kompletní seznam fondů v naší nabídce, které můžete filtrovat podle různých kritérií jako investiční společnost, třída aktiv, základní měna fondu a mnoho dalších.

       Přehled dluhopisů

       Přehled dluhopisů v nabídce Conseq. Upozornění - graf a výkonnosti dluhopisů, které jsou úročeny pevnou úrokovou sazbou, jsou reprezentovány čistou cenou (nákup) z předchozího pracovního dne. Nezahrnují naběhlé úroky (AUV).

       Zeptejte se nás

       Vložte bezpečnostní kód:
        Security code
        

       Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.