Investice

Investujte a vaše úspory budou vydělávat

Vyberte si z našich aktivně řízených produktů, nebo si sestavte vlastní investiční portfolio. O růst vašich investic se postaráme my.

Nejvýhodnější je začít investovat ještě dnes

Víte, že čím dřív s investováním začnete, tím víc na tom vyděláte? V investování totiž platí klíčový zákon složeného úročení, kdy se výnosy v průběhu času dále zhodnocují a s přibývajícím časem se tento efekt exponenciálně zvyšuje.

Díky dodatečným výnosům tak můžete mít například na konci 20letého investičního horizontu navíc 65 %. I proto je ideální nechat „pracovat“ úspory co nejdéle. Zároveň se vyplácí investovat pravidelně stálou částku, třeba jednou za měsíc.

VÍCE O PRAVIDLECH INVESTOVÁNÍ


Vyberte si, jak chcete investovat

Ať už se o stavbu a správu svého portfolia chcete starat sami, nebo se raději spolehnete na naše zkušené portfolio manažery, naše produkty vyjdou vstříc vašim investičním potřebám a možnostem.

Chci spravovat vlastní portfolio

Starejte se o vlastní investiční portfolio, které si sestavíte z více než 1 000 fondů velkých světových správců v naší nabídce s produktem Classic Invest.

U nás najdete široké spektrum kvalitních produktů složených jak z vlastních fondů Conseq, QI investiční společnosti, ale i fondů našich partnerů – fondů Aberdeen, Amundi, BNP Paribas Investment Partners, Credit Suisse, C-Quadrat, Generali, HSBC, Franklin Templeton Investments, NN Investment Partners, Fidelity, BlackRock a mnoha dalších.

Zkrátka výběr toho nejlepšího nejen z nabídky vlastních fondů Conseq, ale také z fondů dalších nezávislých investičních společností. Díky tomu získáte vysokou přidanou hodnotu s ohledem na širokou diverzifikaci prostředků v rámci jednoho produktu a „pod jednou střechou“.

VÍCE O CLASSIC INVEST

Svěřím své portfolio profesionálům

Spolehněte se na práci zkušených portfolio manažerů a vyberte si z aktivně řízených produktů, o které se nemusíte dále starat. Ideální volba pro klienty, kteří chtějí investovat, ale nemají přehled o jednotlivých fondech.

O výběr fondů a řízení investičního portfolia se rádi postaráme my. Aktivně obhospodařovaná portfolia poskytují klientům široké rozložení rizika díky výběru fondů největších světových správců.

Vybrat si můžete ze dvou produktů. 

ACTIVE INVEST HORIZONT INVEST

Jaká bude očekávaná hodnota mých investic na konci?

Hodnota investice na konci:  Kč

Vaše vklady celkem
 Kč
Zhodnocení
 Kč  % p.a.

  Jak investovat

  Začínáte s investicemi? Zjistěte, jaká jsou tři základní pravidla investování a dozvíte se, proč je dobré začít s investováním co nejdříve, jak souvisí rizikovost investice s potenciálním ziskem a proč je dobré znát svůj investiční horizont.

   Horizont Invest

   Chcete se zabezpečit na důchod, vytvořit finanční rezervu pro děti nebo usnadnit splacení hypotéky? Využijte investiční program Horizont Invest, který je určený zejména pro dlouhodobé pravidelné investování s daným časovým horizontem. Investovat ale můžete i jednorázově...

    Active Invest

    Chcete investovat, ale nevyznáte se v jednotlivých fondech? Nechte jejich výběr a řízení investičního portfolia na nás s produktem Active Invest. Naši zkušení portfolio manažeři se o vaše finance postarají.UZAVŘÍT SMLOUVU ONLINE

     Classic Invest

     Vyberte si jednotlivé podílové fondy a řiďte si své investiční portfolio. S produktem Classic Invest můžete investovat jednorázově i pravidelně.ONLINE UZAVŘENÍ SMLOUVY

      PLATINiQ

      Flexibilní fondová platforma1 000+ fondů světových investičních správců30+ nízkonákladových fondů exkluzivně pro PLATINiQ

       Přehled fondů

       Podívejte se na aktuální přehled fondů v naší nabídce, které můžete filtrovat podle různých kritérií jako investiční společnost, třída aktiv, základní měna fondu a mnoho dalších.

        Přehled dluhopisů

        Přehled dluhopisů v nabídce Conseq. Upozornění - graf a výkonnosti dluhopisů, které jsou úročeny pevnou úrokovou sazbou, jsou reprezentovány čistou cenou (nákup) z předchozího pracovního dne. Nezahrnují naběhlé úroky (AUV).

        Zeptejte se nás

        Vložte bezpečnostní kód:
         Security code
         

        Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.