Universe Invest

Chytrý investiční program společnosti Partners, který Vám pomůže splnit si dlouhodobé cíle.

Podílové fondy Partners Universe, na nichž je postaven investiční program Universe Invest, jsou široce diverzifikovanými fondy fondů. Vedle aktivní správy a zajištění měnového rizika do české koruny nabízejí výběr fondů nejlepších světových správců. Investiční program životního cyklu Universe Invest, jehož administraci zajišťuje společnost Conseq Investment Management, potom umožňuje využít tyto fondy zejména pro dlouhodobé pravidelné investování.

Program Universe Invest vám pomůže jednoduše investovat a zvýšit tak potenciál zhodnocení vašich uspořených peněz. Současně je ale navržen tak, aby maximálně stabilizoval a chránil výnosy vložených investic. Program je možné nastavit podle vašich možností, představ a potřeb. V počátečním období, kdy před sebou máte dostatek času k překlenutí případných výkyvů na trhu, je program zahájen razantněji (výraznější zastoupení investic s vyšším výnosem a rizikem). Se zvyšující se investovanou částkou, věkem a blížícím se závěrem programu se pak zastoupení rizikovějších investic snižuje a jsou nahrazovány investicemi konzervativními, což zajišťuje stabilnější hodnotu účtu v čase výběru či čerpání renty.

Základem Universe Invest jsou aktivně řízené fondy Partners Universe, které doplňují Akciové a Dluhopisové fondy společnosti Conseq, které jsou kombinovány tak, aby vyhovovaly potřebám klienta v jednotlivých fázích jeho investice.

Zeptejte se nás

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.