Tým Investment Banking

Zabýváme se tvorbou dluhopisových emisí a zakládáním investičních fondů.

Představte nám Vaše investiční záměry a my Vám najdeme cestu pro získání potřebného kapitálu.
 

Tomáš Kálal

Ředitel Investment Banking


Jeho kariéra začala ve společnosti Patria Direct, kde působil na pozici makléře pro obchodování s cennými papíry a soustředil se zejména na zahraniční kapitálové trhy. V Consequ je od roku 2014, na práci ho baví především nezávislost této společnosti a z ní plynoucí sofistikovaná nabídka investičních služeb spojená s dlouhodobými vztahy s klienty. Jeho prací je komunikace s institucionálními klienty a vyhledávání obchodních příležitostí z oblasti Investment Banking. Tomáš má inženýrský titul z Vysoké školy ekonomické v Praze a úspěšně zakončil také semestr na univerzitě EM Lyon. Doposud vede oddíl běžeckého lyžování při VŠE a je členem Lyžařské komise České asociace univerzitního sportu.

Tomáš Kálal

Zuzana Romanovská

Relationship Manager


Kariéru začala ve společnosti Patria Finance na pozici Back-office a Reporting. Poté řadu let působila v ČSOB Asset Managementu v oddělení Middle Office/Reporting a jako podpora oddělení Sales. Absolvovala magisterské studium v oboru Mezinárodní teritoriální studia na Metropolitní univerzitě Praha. V Consequ pracuje od začátku roku 2021. V současné době je její hlavní pracovní náplní příprava dokumentace pro zájemce o dluhopisové emise a psaní pravidelných reportů o investičních fondech.
 

Zuzana Romanovská

Lukáš Maxa

Relationship Manager


Před příchodem do Consequ Lukáš pracoval několik let na pozici bankéře v České spořitelně v prémiovém bankovnictví ERSTE Premier, kde se v praxi zabýval řízením investičních portfolií klientů, financováním nemovitostí a řešením náročných požadavků svých klientů. V Consequ je od roku 2021 a má na starosti jednání se zájemci o dluhopisové emise, samotnou přípravu emisí a následnou komunikaci s partnery z řad emitentů a zájemců o investiční fondy. Na práci v Consequ ho baví rozmanitost činností a možnost být u zrodu zajímavých projektů, kterým Conseq pomáhá s financováním. Lukáš má inženýrský titul z Bankovního institutu se specializací na mezinárodní finanční trhy.
 

Lukáš Maxa

Nikol Pánková

Relationship Manager


Studuje magisterský obor Projektové řízení inovací se zaměřením na finanční management na ČVUT. Do Consequ nastoupila v roce 2019, kde zpočátku působila v office managementu. O dva roky později se přesunula na oddělení Wealth Management, kde připravovala dokumentaci pro privátní a institucionální klientelu a další dokumentaci spojenou s podporou salesu. V oddělení Investment Banking působí od počátku roku 2022 a věnuje se především problematice investičních fondů a jejich zakládání pro třetí strany.

Nikol Pánková
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.