Tým Investment Banking

Zabýváme se tvorbou dluhopisových emisí a zakládáním investičních fondů.

Představte nám Vaše investiční záměry a my Vám najdeme cestu pro získání potřebného kapitálu.
 

Tomáš Kálal

Ředitel Investment Banking


Jeho kariéra začala ve společnosti Patria Direct, kde působil na pozici makléře pro obchodování s cennými papíry a soustředil se zejména na zahraniční kapitálové trhy. V Consequ je od roku 2014, na práci ho baví především nezávislost této společnosti a z ní plynoucí sofistikovaná nabídka investičních služeb spojená s dlouhodobými vztahy s klienty. Jeho prací je komunikace s institucionálními klienty a vyhledávání obchodních příležitostí z oblasti Investment Banking. Tomáš má inženýrský titul z Vysoké školy ekonomické v Praze a úspěšně zakončil také semestr na univerzitě EM Lyon. Doposud vede oddíl běžeckého lyžování při VŠE a je členem Lyžařské komise České asociace univerzitního sportu.

Tomáš Kálal

Tomáš Somogyi

Senior Relationship Manager


Absolvoval magisterské studium na Národohospodářské fakultě s hlavní specializací na hospodářskou politiku a vedlejší specializací na oceňování podniku a jeho majetku v rámci Institutu oceňování majetku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před tím, než doplnil oddělení Investment Banking, působil v letech 2015 až 2019 v QI investiční společnosti, a. s. (skupina Conseq), kde měl na starosti oceňování a správu fondů kvalifikovaných investorů. Zabývá se zejména zakládáním investičních fondů a investičních společností, ale i tvorbou dluhopisových emisí. Je také spoluzakladatelem a místopředsedou rady profesního spolku Prague Finance Institute.
 

Tomáš Somogyi

Zuzana Romanovská

Relationship Manager


Kariéru začala ve společnosti Patria Finance na pozici Back-office a Reporting. Poté řadu let působila v ČSOB Asset Managementu v oddělení Middle Office/Reporting a jako podpora oddělení Sales. Absolvovala magisterské studium v oboru Mezinárodní teritoriální studia na Metropolitní univerzitě Praha. V Consequ pracuje od začátku roku 2021. V současné době je její hlavní pracovní náplní příprava dokumentace pro zájemce o dluhopisové emise a psaní pravidelných reportů o investičních fondech.
 

Zuzana Romanovská

Lukáš Maxa

Relationship Manager


Před příchodem do Consequ Lukáš pracoval několik let na pozici bankéře v České spořitelně v prémiovém bankovnictví ERSTE Premier, kde se v praxi zabýval řízením investičních portfolií klientů, financováním nemovitostí a řešením náročných požadavků svých klientů. V Consequ je od roku 2021 a má na starosti jednání se zájemci o dluhopisové emise, samotnou přípravu emisí a následnou komunikaci s partnery z řad emitentů a zájemců o investiční fondy. Na práci v Consequ ho baví rozmanitost činností a možnost být u zrodu zajímavých projektů, kterým Conseq pomáhá s financováním. Lukáš má inženýrský titul z Bankovního institutu se specializací na mezinárodní finanční trhy.
 

Lukáš Maxa

Nikol Pánková

Relationship Manager


Studuje Ekonomiku a management na ČVUT. Do Consequ nastoupila v roce 2019, a to brigádně na pozici office management. Od roku 2021 se přesunula na oddělení Wealth Management, kde začala zpracovávat smluvní dokumentaci pro privátní a institucionální klientelu a být podporou pro sales oddělení. Momentálně již pracuje na oddělení Investment Banking na pozici Relationship Manager a zabývá se především zakládáním investičních fondů a přípravě potřebné dokumentace.

Nikol Pánková

Lukáš Hageneder

Relationship Manager


Při studiu na ČVUT se zaměřením na Energetiku a procesní techniku začal Lukáš v roce 2020 brigádně pracovat v Consequ na pozici Customer Relations, kde se seznámil s produkty, interními procesy a chodem firmy zevnitř. O dva roky později nastoupil na oddělení Investment Banking jako Relationship Manager, kde se věnuje analytickému hodnocení dluhopisových a fondových projektů, zakládání investičních fondů a podpoře při jednání s klienty.

Lukáš Hageneder
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code