1. 6. 2016 - Conseq si ze Zlaté koruny opět odnáší cenné kovy

  Stejně jako v loňském roce ocenila Finanční akademie Zlaté koruny v kategorii Podílové fondy zlatem fondy fondů Active Invest a stříbrem investiční program životního cyklu Horizont Invest. V kategorii penzijního spoření získal Conseq druhé místo za produkt Globální akciový účastnický fond. Ocenění převzali zástupci společnosti na galavečeru Zlaté koruny, který se konal 31. května 2016 v Top HOTELu Praha.

  1. 6. 2016 - Conseq si ze Zlaté koruny opět odnáší cenné kovy

  O mimořádné kvalitě vítězných produktů svědčí i fakt, že se všechny tři umístily na stupních vítězů i v loňském roce.

  Vítězné fondy fondů Active Invest si získaly oblibu široké veřejnosti i odborníků svojí flexibilitou a dostupností i drobným investorům.
  Fondy nabízejí široké rozložení rizika, výběr fondů největších světových správců a aktivní obhospodařování portfolia a umožňují jak jednorázové, tak pravidelné investování. Každý fond má jasně definovanou investiční strategii a investiční limity, které definují poměr potenciálu výnosu a rizika. Otevřené podílové fondy Active Invest jsou k dispozici ve třech variantách investiční strategie: konzervativní, vyvážené a dynamické. Celkem tyto tři fondy obhospodařují téměř 10 mld. Kč.

  Program životního cyklu Horizont Invest nabízí investorům nejen možnost výběru ze dvou investičních strategií, ale také volbu cílového data jejich programu. Cílem je, aby investované prostředky na finančních trzích dosahovaly dlouhodobě maximálních výnosů prostřednictvím akciových investic, zároveň však, aby hodnota investice byla s přibližujícím se koncem programu více chráněna před jejich případným propadem.

  Conseq globální akciový účastnický fond, který je součástí penzijního programu Zenit, investuje na akciových trzích. Od svého založení k datu vydání této zprávy již zhodnotil prostředky investorů o 30 %.

  „Stejně jako loni, i letošní ročník Zlaté koruny ocenil kvality produktů, které nabízíme našim klientů. Vážíme si toho a považujeme toto ocenění za indicii, že to, co děláme, děláme dobře. Naším hlavním cílem je spokojený klient a tomu se snažíme přizpůsobit naše produkty a služby,“ komentuje Richard Siuda, ředitel prodeje Conseq Investment Management, a. s.

  Tisková zpráva ze dne 31. května 2016