11. 3. 2009 - Ocenění fondů Franklin Templeton

    Jeden z nejprestižnějších amerických týdeníků informujících o dění na finančních trzích v USA, časopis Barron's, sestavil žebříček nejlepších amerických investičních společností v oblasti podílových fondů za posledních 10 let. Zakladatel časopisu Clarence W. Barron je jedním z nejvlivnějších osob v historii společnosti Dow Jones & Company a je považován za zakladatele moderní finanční žurnalistiky.

    Za "Krále desetiletí" a vítězem tohoto průzkumu označil autor článku rodinu fondů Franklin Templeton.

    Některé fondy z této rodiny jsou již tradičně zařazovány do portfolií Active Invest, Baby Invest, Horizont InvestPrivate Invest a v rámci produktu Classic Invest si mohou klienti vybrat z několika desítek fondů Franklin Templeton, které nabízíme a které jsou v České republice registrovány.


    Conseq Investment Management byl prvním a v současnosti stále zůstává jedním z nejvýznamějších distribučních partnerů společnosti Franklin Templeton Investments v České republice. Jsme rádi, že Vám i v době probíhající finanční krize můžeme přinést informaci o takto prestižním ocenění týkajícího se dlouhodobé výkonnosti námi nabízených fondů.