15. 6. 2016 - Konference Conseq a Franklin Templeton 16. 6. 2016

  Společnost Conseq Investment Management ve spolupráci s Franklin Templeton Investment pořádají již zítra, tedy 16. 6. 2016, investiční seminář. Zúčastněte se ho prostřednicvím twitterového zpravodajství ve spolupráci s Investičním webem! Sledovat je můžete jak na našem účtu (@ConseqIM), tak i účtu Investičního webu (@InvestWeb_LIVE)

  15. 6. 2016 - Konference Conseq a Franklin Templeton 16. 6. 2016 Naše společnost již několik let zařazuje podílové fondy společnosti Franklin Templeton Investments do své nabídky, a to nejen formou přímého nákupu těchto fondů pro klienty, ale také v rámci aktivně řízených fondu fondů. S Franklin Templeton spolupracujeme také v oblasti vzdělávání.

  V minulosti již v Praze přednesli své zajímavé příspěvky portfolio manažeři Ken Cox, Uwe Zoellner nebo Paul de Leon. Pro letošní rok se nám opět podařilo získat exkluzivního hosta, naše pozvání přijal předseda představenstva skupiny Templeton Emerging Markets Group Mark Mobius a druhým významným řečníkem bude hlavní investiční manažer společnosti Conseq Investment Management, a. s. Jan Vedral.

  A o čem bude řeč?
  Mark Mobius: Rozvíjející se trhy a Templeton Asian Growth Fund
  Jan Vedral: Střední Evropa - Blíží se okamžik slávy?

  Sledujte nás na Twitteru a budete v obraze!