17. 5. 2007 - Startujeme

  Vážení klienti, obchodní partneři a návštěvníci internetových stránek www.conseq.cz.

  Jsme rádi, že Vám můžeme představit novou verzi našeho internetového portálu, který by Vám měl oproti předchozí verzi poskytnout zejména více informací o námi nabízených fondech a dalších službách, to vše v přehlednější struktuře a atraktivnějším kabátě.

  Naším hlavním cílem při vytváření nové internetové prezentace bylo:

  • vytvořit strukturu stránek, která bude přehlednější jak pro časté návštěvníky, tak zcela "náhodné kolemjdoucí"
  • usnadnit pohyb k těm nejčastěji navštěvovaným odkazům pomocí "Rychlé navigace" na domovské stránce
  • poskytnout stávajícím i potenciálním klientům a obchodním partnerům nejen aktuální informace o podílových fondech a obhospodařovaných portfoliích, ale také dodatečné analytické nástroje (např. interaktivní grafy, možnost srovnání vývoje několika fondů mezi sebou, historická data, exporty do excel souborů apod.)

  Zanedlouho pro Vás zpřístupníme také část pro registrované návštěvníky nazvanou "Můj Conseq", v níž registrovaní uživatelé naleznou možnost zejména:

  • vytvářet si modelová portfolia a sledovat jejich historickou výkonnost, příp. modelovat programy jednorázových či pravidelných investic do budoucna na základě námi očekávaných průměrných zhodnocení jednotlivých tříd aktiv
  • nastavit si službu zasílání zpráv o fondech a jejich cenách pravidelně na email, a to pouze pro ty fondy, které si sami zvolí

  Budete-li mít problém se na nových stránkách orientovat, může Vám pomoci mapa stránek.

   

  V prvních dnech po spuštění těchto nových stránek budou ještě některá data neúplná, případně některé odkazy nedostupné, proto Vás prosíme o schovívavost.

   

  Dovolujeme si Vám popřát, aby Vám naše internetové stránky dobře sloužili, ať už je budete využívat jako klient, investiční zprostředkovatel nebo jen zájemce o finanční trhy a investování.

   

  Tým Conseq Investment Management