18. 7. 2007 - Parvest Floor 90 Euro - špička chráněných fondů v ČR

  Chtěli bychom Vás upozornit na článek v 14. čísle časopisu FONDSHOP, zaměřený na analýzu chráněných fondů s registrací v České republice. Mezi čtyřmi eurovými a šesti korunovými fondy, které uplnatňují strategii ochrany kapitálu, dosahuje nejlepších výsledků fond Parvest Foor 90 Euro, který máme v naší nabídce.

  Chráněný fond Parvest Floor 90 Euro investuje 90 % aktiv do vysoce bezpečných, pevně úročených nástrojů peněžního trhu. Zbylou částí usiluje o maximální zhodnocení na akciovém trhu eurozóny. Ochranný princip je realizován prostřednictvím 90 % zajištěného kurzu fondu, který je aktualizován ročně v den výročí založení fondu (16.prosince). Jinak řečeno, klient, který investuje kterýkoli den v průběhu roku, má jistotu, že prodejní cena bude v nejhorší možné variantě na úrovni 90% ceny fondu minulého 16.prosince.

  Fond Parvest Floor 90 Euro vydělal svým investorům za uplynulý rok přes 16,5 % (tříletá výkonnost 8,5 % p.a.), což je ve skupině chráněných fondů výborný výsledek. Jelikož se však jedná o eurový fond, je tato investice vhodná především pro klienty, kteří chtějí výkonnost své investice sledovat v Eurech. Korunový investoři musí brát v úvahu možný vliv měnového rizika.

   

  Spokojenost s Vámi vybranými investicemi Vám přeje

   

  Tým Conseq Investment Mangement