2. 6. 2016 - Conseq manažerem emise nového dluhopisu s výnosem 5 % p.a.

  Společnost GES REAL a. s. (dále jen „GES REAL“), významný developer nemovitostí v České republice, oznamuje, že ke dni 31. 5. 2016 vydala dluhopisy v nominální hodnotě 400 milionů Kč a splatností v roce 2022. Jedná se o bezkupónové dluhopisy, jejichž emisní kurs byl stanoven na 74,61% a výnos do doby splatnosti 5% p.a. Vedoucím manažerem emise je Conseq Investment Management, a.s. (dále jen „Conseq“).

   

  2. 6. 2016 - Conseq manažerem emise nového dluhopisu s výnosem 5 % p.a.

  „V současném nízkoúrokovém prostředí jsme našim klientům chtěli zprostředkovat zajímavou investici s férovým poměrem nabízeného výnosu a investičního rizika.  O vyváženém nastavení podmínek svědčí i fakt, že jsme celou emisi prodali během jediného měsíce.  I proto zvažujeme, že bychom obdobný projekt v budoucnosti zrealizovali i s dalšími emitenty,“ říká Lukáš Vácha, obchodní ředitel a člen představenstva Conseq.

  Emil Buřič za GES REAL dodává: „Prostředky získané  prodejem dluhopisů nám umožní využít příznivých podmínek na realitním trhu a v dohledné době realizovat  projekt Diplomatické čtvrti v Praze Tróji a další investice v oblasti komerční a rezidenční výstavby.“

  Právním poradcem emitenta je advokátní kancelář Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka, v roli právního poradce Conseq se emise zúčastnila advokátní kancelář PRK Partners. Finanční poradenství vedoucího manažera pak realizovala společnost C Corporate Finance, s.r.o.

  Tisková zpráva ze dne 1. června 2016

                                                        

                                                Bližší informace o dluhopisu naleznete zde.