20. 01. 2014 - Další řada produktu Conseq zajištěný BNP Platinium III

  Vážení obchodní přátelé,

  dovolte, abychom Vás upozornili že vzhledem k velkému zájmu a častým dotazům jsme se rozhodli nabídnout Vám další řadu oblíbeného produktu Conseq zajištěný BNP Platinium III. První tranše produktu probíhá již od dnešního dne 20. 1. 2014 do 28. 2. 2014, upisovací období druhé navazující tranše bude od 3. 3. 2014 do 11. 4. 2014.

  20. 01. 2014 - Další řada produktu Conseq zajištěný BNP Platinium III

  Hlavní parametry produktu:

   • Garance návratnosti 100 % investovaných prostředků při splatnosti (po 5 letech od data emise) v českých korunách.
   • Atraktivní 80 % participace na výkonnosti podkladového indexu dává zajímavý potenciál zhodnocení se zajištěním měnového rizika. (Výkonnost je počítána jako aritmetický průměr oficiálních uzavíracích hodnot Platinia 4 sledovaných na měsíční bázi za poslední 3 roky.)
   • Podkladový index BNP Paribas Platinium 4 je diverzifikovanou investicí do klasických investičních aktiv - akcií, dluhopisů, komodit a měnových kurzů.
   • Garantem je silná evropská banka BNP Paribas s kvalitním ratingem (A+).
   • Žádný vstupní poplatek, při splatnosti žádný výstupní poplatek. Jednoduchá administrace formou známých smluv Classic Invest (klienti, kteří již mají tuto smlouvu, mohou pouze zaslat peněžní prostředky s ISIN kódem příslušné tranše jako specifickým symbolem).
   • Likvidita prostředků – denní obchodování, možnost prodat certifikát i před splatností (cena však může být i nižší než garantovaná hodnota).
   • Nízká minimální investice – již od 10.000,- Kč, nominální hodnota jednoho certifikátu je 1.000,- Kč.
   • Standardní provize – stejná jako při investici do dluhopisového fondu.

  Více informací naleznete v přiloženém letáku.

    

  Budete-li mít jakékoliv dotazy týkající se tohoto produktu, prosím, neváhejte se na nás obrátit na email fondy@conseq.cz nebo na zelenou linku 800 900 905.

  Těšíme se na další spolupráci,
  Tým Conseq Investment Management, a.s.