21. 7. 2008 - Úpis Conseq Zajištěného již příští týden, nízké ceny akcií nabízejí atraktivní startovací úroveň

  Upisovací obdbobí první tranše garantovaného produktu Conseq Zajištěný Twin Win se pomalu blíží ke svému konci. Investoři, kteří chtějí využít této nabídky, potřebují podepsat smlouvu a zaslat peněžní prostředky do 31. 7. 2008. Výnos, který může dosáhnout až 60 % při splatnosti za pět let, se odvíjí od rozdílu mezi cenami akcií při zahájení a při splatnosti produktu. Současná situace nízkých cen akcií tak výrazně zvyšuje růstový potenciál první tranše.

   

  21. 7. 2008 - Úpis Conseq Zajištěného již příští týden, nízké ceny akcií nabízejí atraktivní startovací úroveň

  Conseq Zajištěný Twin Win je koncipován jako dluhopis, jehož emitent Société Générale garantuje návratnost 100 % vložených prostředků v CZK.

   

  Krátké shrnutí výhod, které tento produkt přináší:

  • garance návratnosti min. 100 % vložených prostředků (při splatnosti 5 let)
  • garantem je banka s ratingem AA- (o dva stupně lepší než ČR)
  • zajímavý růstový potenciál portfolia Twin Win - konstrukce Twin Win umožňuje podílet se na vývoji akciových trhů a vydělávat nejen na jejich růstu, ale dokonce také na jejich poklesu (při poklesu o max. 25 %)
  • korunový produkt – žádné měnové riziko
  • nulový vstupní poplatek
  • nízká minimální investice – 10.000,- CZK (a dále celé násobky)

  Přesný popis produktu můžete nalézt v přiloženém letáku. Nákup tohoto dluhopisu je možný prostřednictvím smlouvy o obstarání nákupu a prodeje podílových listů Classic Invest spolu s podpisem dodatku, jež doplňuje nutné náležitosti smlouvy týkající se tohoto typu investic.