27. 3. 2008 - Jednorázová investice do produktu Active Invest již od 30.000 Kč

  Jako reakci na Vaše podněty jsme si pro Vás dovolili připravit časově omezenou mimořádnou nabídku možnosti jednorázové investice do portfolia produktu Active Invest již od částky 30.000 Kč.

  27. 3. 2008 - Jednorázová investice do produktu Active Invest již od 30.000 Kč

  Této výjimečné příležitosti mohou využít naši klienti, kteří do konce června letošního roku uzavřou Smlouvu o obhospodařování typového portfolia investičních nástrojů Active Invest. Limit pro minimální objem jednorázové investice se tak ze současné částky 100.000 Kč dočasně snižuje na pouhých 30.000 Kč, což umožňuje i drobným investorům získat široce diverzifikované portfolio investic.

  Rádi bychom však upozornili, že tato mimořádná akce se týká pouze jednorázových vkladů, podmínky pro trvalé pokyny tedy zůstávají nadále stejné.

   

  Produkt Active Invest představuje aktivní obhospodařování portfolia investičních nástrojů, kde si klient zvolí pouze jednu ze tří investičních politik (konzervativní, vyváženou či dynamickou), přičemž o výběr fondů do portfolia a jeho další úpravy se dle aktuální tržní situace starají již pouze naši portfolio manažeři. Do portfolia jsou zařazovány podílové fondy investičních společností Conseq Invest, Parvest a Franklin Templeton. Tyto společnosti dohromady nabízejí více než 100 v České republice registrovaných podílových fondů, což nám umožňuje disponovat s velice širokou základnu investičních příležitostí, z nichž podle svého uvážení vybíráme pro klienty ty nejvhodnější.

  Mezi hlavní výhody produktu Active Invest patří:

  • jednoduchost produktu, pravidelný čtvrtletní reporting o stavu a vývoji portfolia;
  • široká diverzifikace mezi fondy několika na sobě nezávislých investičních společností (aktuálně 6 - 11 fondů podle typu portfolia);
  • dohled nad portfoliem a jeho správa ze strany investičního manažera;
  • v případě restrukturalizace portfolia nejsou za prodeje a nákupy fondů účtovány žádné dodatečné vstupní poplatky.