3. 4. 2009 - Zahájení prodeje fondů ING a Fortis

  Vážení obchodní přátelé,

  rádi bychom Vás informovali o rozšíření naší produktové nabídky o podílové fondy dvou významných mezinárodních společností, a to finanční skupiny ING Group a společnosti Fortis Investments.

  3. 4. 2009 - Zahájení prodeje fondů ING a Fortis ING Group je mezinárodní finanční instituce původem z Holandska s více než 150 letou tradicí. Poskytuje širokou škálu produktů a služeb v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv ve více než 70 zemích světa.
  Fortis Investments je správcem aktiv obhospodařujícím více než 190 mld. USD pro institucionální i privátní investory.

  Je pro Vás připraveno zhruba 100 nových podílových fondů, které naši aktuální nabídku fondů výrazně rozšiřují. Podrobný seznam všech nabízených podílových fondů ING najdete na stránkách www.ingfondy.cz, fondy Fortis potom na stránkách www.fortisinvestments.com. Informace o fondech budou samozřejmě k dispozici také na našich internetových stránkách.

  Podmínky, které se vztahují na prodej fondů ING a fondů Fortis, zůstávají zcela totožné jako u fondů našich ostatních produktových partnerů, tedy fondů Franklin Templeton, Parvest, Credit Suisse a samozřejmě fondů Conseq Invest.

  Stejné tedy zůstávají vstupní poplatky, denní obchodování, možnost pravidelného investování i výše minimálních invesic (první samostatná jednorázová investice 10.000 Kč, následná jednorázová investice 2.000 Kč, pravidelná investice pro každý jednotlivý fond 500 Kč). 

  V  současné době Vám společnost Conseq Investment Management, a.s. nabízí více než 400 podílových fondů. Kompletní seznam fondů naleznete zde.