31. 1. 2018 - Penzijní program Zenit vítězem odborníků i veřejnosti v soutěži o finanční produkt roku 2017 Finparády.cz

  Zenit společnosti Conseq zvítězil v kategorii Doplňkové penzijní spoření, kde si polepšil oproti loňskému roku o jednu příčku, a získal i Cenu veřejnosti za „Doplňkové penzijní spoření“

  31. 1. 2018 - Penzijní program Zenit vítězem odborníků i veřejnosti v soutěži o finanční produkt roku 2017 Finparády.cz

  Oceněný Zenit nabízí komplexní strategie spoření složené z jednotlivých účastnických fondů Conseq penzijní společnosti. Za jeho úspěchem stojí především Conseq globální akciový účastnický fond, který od svého založení do 31. 12. 2017 dosáhl výborného zhodnocení 10,4 % p.a.

  „Úspěch v soutěži Finparády.cz po roce opět potvrzuje, že se nám podařilo Zenit nastavit tak, aby přinášel nadstandardní výnos a zároveň se uměl přizpůsobit potřebám všech typů klientů,“ komentuje Richard Siuda, ředitel prodeje Conseq penzijní společnosti. „Cena veřejnosti nás těší dvojnásob. Zenit se stal se flexibilním nástrojem pro všechny, kteří se rozhodli nespoléhat se na nejisté státní důchodové zabezpečení, nýbrž vzít svoji finanční budoucnost do vlastních rukou. Což konec konců potvrzujíi čísla: v roce 2017 jsme zdvojnásobili počet klientů doplňkového penzijního spoření na více než 22 tisíc a stejně tak jsme zdvojnásobili aktiva na 1,152 mld Kč.“

  O programu Zenit

  Zenit je založen na tzv. strategii životního cyklu: na počátku penzijního programu se využívají spíše dynamičtější fondy, které mají vyšší potenciál výnosu, ale jejich hodnota může více kolísat, zatímco ke konci programu postupně přesouvají naspořené prostředky do fondů konzervativních. Výnosy jsou postupně uzamykány a portfolio zkonzervativňováno tak, aby jeho hodnota už příliš nekolísala a hodnota úspor tak nemohla být ohrožena krizí na finančních trzích. Zenit tak dokáže uspokojit i klienty s averzí k riziku.

  Pro ještě větší jistotu lze sjednat k programu Zenit garanci vkladů, kdy v jednotlivých letech může hodnota úspor kolísat, ale na konci programu se celková hodnota bude rovnat minimálně všem zaplaceným vkladům, státním příspěvkům a příspěvkům zaměstnavatele. Tato strategie garance vkladů je na trhu penzijního spoření unikátní a v současnosti ji k dynamickým fondům nenabízí žádný z konkurentů.

  Základní informace o programu

  Penzijní společnost:Conseq penzijní společnost, a.s.
  Minimální vklad:od 100 Kč / měsíčně
  Délka programu:min. 2 roky
  Podkladové fondy:Conseq globální akciový účastnický fond, Conseq dluhopisový účastnický fond
  Asistované strategie:Konzervativní, Vyvážená, Dynamická

   

  V rámci tohoto velmi flexibilního programu má klient možnost měnit strategii spoření, měsíční úložku a získat příspěvek od státu až 6 360 Kč ročně (při využití maximální výše státního příspěvku a daňové úlevy.)

  Chcete se dozvědět více o výhodách penzijního spoření? Navštivte stránku www.mojepenze.cz a spočítejte si, kolik peněz budete mít v penzi.

   

  MOJEPENZE.CZ