O společnosti

Conseq Investment Management je již několik let pevnou součástí českého kapitálového trhu a v posledních letech úspěšně proniká i na polský a slovenský trh.

V době 25. výročí svého založení (v polovině roku 2019) měla skupina Conseq přes 120 zaměstnanců a starala se o aktiva v objemu 70 mld. Kč pro cca 500.000 klientů.

  Proč si nás vybrat?

  Conseq Investment Management jako ryze česká firma zná dokonale potřeby českých investorů. Náš investiční tým pod vedením zakladatele firmy Jana Vedrala patří k nejzkušenějším investičním týmům specializovaným na investice na finančních trzích nových členských zemí EU...

   Historie skupiny Conseq

   Conseq Investment Management je již několik let pevnou součástí českého kapitálového trhu a v posledních letech úspěšně proniká i na polský a slovenský trh. V současné době je skupina Conseq největším nezávislým investičním manažerem v České republice, který si získal důvěru...

    Naši lidé

    Největší akcionáři společnosti jsou i jejími manažery. Od samotného založení se podílí na jejím rozvoji, stojí za každým krokem vedoucím ke zkvalitňování poskytovaných služeb. Proto právě oni nesou plnou odpovědnost vůči klientům a obchodním partnerům.

     Aktuality

     Přehled aktuálních komentářů od našich manažerů, zmínek v médiích, informací o vývoji na finančních trzích i oznámení týkajících se fondů v naši nabídce.

      Kontakty

      Až do odvolání bude v souladu s opatřeními Vlády ČR uzavřen přístup do sídla společnosti. Pokud máte zájem o osobní schůzku, poprosíme Vás o odložení návštěvy. Klientský servis je i nadále k dispozici každý všední den od 8 do 18 hodin. V tomto časovém...

       Kariéra

       Nabídka volných pozic ve společnosti Conseq Investment Management, a.s.

        Vzdělávání zaměstnanců skupiny Conseq

        Společnosti Conseq Investment Management, a.s. a partnerská společnosti QI investiční společnost, a.s. získali dotaci na vzdělávání svých zaměstnanců v rámci Výzvy č. 43 Podnikové vzdělávání zaměstnanců.

        Zeptejte se nás

        Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.