Akviziční specialista realitního fondu

Náplň práce

  • aktivní komunikace a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledávání nových investičních příležitostí a s tím spojená příprava valuačních modelů v oblasti nemovitostí
  • kompletní vedení akvizičních a divestičních procesů
  • užitná znalost právních norem vztahujících se k nemovitostem (nájemní, stavební, katastrální a občanské právo)
  • řízení externích subjektů při provádění due diligence – právní poradci, techničtí poradci, finanční a daňoví poradci, zprostředkovatelé
  • spolupráce při tvorbě reportů

Předpoklady

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti nemovitostí výhodou
  • přehled nemovitostního trhu – zejména v oblasti retail, office, industrial
  • český jazyk plynule, anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost přizpůsobit chování a styl jednání typu klienta
  • schopnost samostatné práce s klienty
  • analytické schopnosti, logické uvažování, pečlivost, důslednost, zodpovědnost a spolehlivost
  • výborná znalost MS Office
  • zájem o kreativní a různorodou práci

Nabízíme

  • stabilní práci v perspektivní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • přátelský kolektiv
  • širokou škálu benefitů
    • bonusy/prémie
    • výhodné investování
    • příspěvek na DIP/DPS
    • kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
    • stravenkový paušál
    • Multisport karta
    • pět týdnů dovolené
    • vzdělávací školení
    • firemní akce a teambuildingy

Odpovědi obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na jobs@conseq.cz a v předmětu uveďte pozici, o kterou máte zájem.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice.

Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.