Pracovník spisové služby/podatelny

Náplň práce:

  • přebírání, kontrola, označení a evidence listinné pošty
  • třídění pošty a scanování listin pošty
  • scanování listin spisového archivu
  • vytěžování a zadávání základních informací ze scanovaných listin do počítače
  • archivace listin (ukládání listin a vedení archivní evidence)

Předpoklady:

  • pečlivost a spolehlivost
  • schopnost rychle se učit nové věci
  • velmi dobrá znalost práce s počítačem (MS Excel, MS Word)
  • samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • odpovídající platové ohodnocení
  • širokou škálu benefitů
    • 5 týdnů dovolené
    • bonusy / prémie
    • příspěvky na penzijní pojištění
    • stravenky
    • vzdělávací kurzy / školení
    • příspěvek na sport
    • firemní akce a teambuildingy
    • občerstvení na pracovišti

Nástup co nejdříve.

Odpovědi obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na jobs@conseq.cz a v předmětu uveďte pozici, o kterou máte zájem.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni do 4 týdnů k osobnímu pohovoru. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Zeptejte se nás

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.