Senior Risk manager

Co vás čeká

  • odpovědnost za řízení rizik podílových fondů a jeho další rozvoj
  • vytváření a aktualizace modelů pro řízení rizik
  • sledování investičních limitů fondů a portfolií
  • reporting související s řízením rizik

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání ekonomického, matematického či technického směru
  • nejméně 3 roky praxe v řízení rizik, aktiv a pasiv, správě aktiv, controllingu apod.
  • znalost fungování kapitálových a finančních trhů, finanční matematiky, tržních rizik, finančních produktů a jejich oceňování
  • znalost a praktické zkušenosti s regulatorními předpisy a pravidly pro řízení rizik fondů výhodou
  • znalost práce v Excel na pokročilé uživatelské úrovni
  • základní znalosti matematicko-statistických modelů výhodou
  • oceníme i znalosti práce s velkými objemy dat, automatizace, programování a SQL jazyka

Další předpoklady

  • schopnost týmové práce
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, vlastní nápady při řešení úkolů
  • analytické schopnosti a matematické dovednosti
  • finanční angličtina na středně pokročilé úrovni
  • ochota učit se nové věci a využívat nové postupy a procesy

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností
  • možnost odborného růstu
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení a širokou škálu benefitů

Odpovědi obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na jobs@conseq.cz a v předmětu uveďte pozici, o kterou máte zájem.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice.

Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.