Specialista/ka v oblasti penzí

Jak bude vypadat tvůj den?

Budeš pravá ruka pro naše stávající klienty a obchodní zástupce. Náplň tvojí práce bude z velké části pokrývat komunikace, ať už osobní, e-mailová či telefonická. Se svými výbornými komunikačními schopnostmi a příjemným vystupováním, které je pro mě na prvním místě, zajistíš klientům odbornou podporu v oblasti penzijních produktů. 

Koho hledáme?

Hledám kolegu, který poskytne servis stávajícím klientům i obchodním zástupcům. Stane se z Tebe odborník v oblasti penzijních produktů, ale také investiční oblasti, pokud budeš chtít dál rozvíjet svou specializaci. Nemáš dostatečnou praxi v oblasti finančních trhů? Neměj strach, ráda Tě zaškolím a vše naučím. Chytáš se alespoň základů v oblasti penzí a investic? Super, je to pro tebe výhoda.

Pokud máš výbornou češtinu a minimálně střední vzdělání zakončené maturitou, ovládáš MS Office a chceš být členem party skvělých lidí, pošli mi svůj životopis na jobs@conseq.cz a budu se těšit na osobní setkání.

Co u nás získáš?

Zaplatíme ti kurzy a zajistíme odbornou zkoušku u ČNB. Můžeš aktivně docházet na kurzy angličtiny s rodílým mluvčím a pokud rád ve svém volném čase sportuješ nebo relaxuješ, určitě se ti bude hodit multisportka. Založ si u nás pro sebe a své rodinné příslušníky výhodně investiční a penzijní spoření. Na penzijko ti budeme samozřejmě přispívat. Těšit se můžeš také na firemní teambuildingy a k odpovídajícímu platu dostaneš bonusy. A v neposlední řadě získáš práci v perspektivní firmě s téměř 30letou historií se sídlem v centru. Budeš mít tak skvělou dopravní dostupnost i vše při ruce. 

Domluv si pohovor ještě dnes

Zašli mi životopis na pulkrabova@conseq.cz a v předmětu uveď pozici.

Těším se na tebe!


Zlata Pulkrábová
Vedoucí oddělení klientského servisu - penze

 
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.