Specialista nemovitostních akvizic

Náplň práce:

  • analýzy investičních příležitostí do nemovitostí a dalších reálných aktiv, sledování a analýzy vývoje cen a dalších ukazatelů na relevantních trzích
  • projektové řízení akvizičního a divestičního procesu
  • příprava podkladů pro oceňování nemovitostí, obchodních společností a fondů
  • příprava podkladů pro investiční rozhodování o akvizici nemovitostí a dalších reálných aktiv
  • monitoring analýz nemovitostního trhu a příprava reportu z těchto analýz
  • účast na zasedáních investičních výborů, příprava podkladů a výstupů z výborů

Předpoklady:

  • VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na finance, stavebnictví nebo právo
  • znalost nemovitostního trhu, průběhu akvizic a divestic
  • základní znalost zákonného/regulačního rámce podnikání na kapitálovém trhu a kolektivního investování
  • solidní znalost anglického jazyka
  • schopnost rychle se učit
  • velmi dobrá znalost práce s MS Office
  • samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • odpovídající platové ohodnocení
  • širokou škálu benefitů
    • 5 týdnů dovolené
    • bonusy/prémie
    • příspěvky na penzijní spoření
    • stravenkový paušál
    • vzdělávací kurzy/školení
    • příspěvek na sport
    • firemní akce a teambuildingy
    • občerstvení na pracovišti

Odpovědi obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na jobs@conseq.cz a v předmětu uveďte pozici, o kterou máte zájem.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni do 4 týdnů k osobnímu pohovoru. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.