Bonus pro věrné klienty

Spořte s Conseqem a dosáhněte na bonus až 25 %.
Čím déle u nás zůstanete, tím vyšší částkou vás do penze odměníme.

Věděli jste?

 • S penzijním programem ZENIT dosáhnete na bonus ve formě fixní slevy z poplatku za obhospodařování ve výši až 25 %.
 • Tato vratka se připisuje do bonusového fondu na smlouvu klienta.
 • Sazba bonusu závisí na délce doby mezi vznikem smlouvy a jejím cílovým datem. 
 • Cílová doba spoření pro vznik nároku na bonus musí být minimálně 10 let.
 • Nárok na výplatu bonusu získáte při dosažení cílového data spoření (minimálně ve věku, který zákon stanovuje jako podmínku pro výplatu starobní penze, tedy aktuálně 60 let).
 • Bonusové jednotky se připisují jednou ročně, poprvé byly součástí výpisů v roce 2022.
 • Bonus se nevztahuje na prostředky investované v Conseq povinném konzervativním fondu (tento fond není součástí asistovaných strategií).
SJEDNAT SMLOUVU ONLINE

Penzijní kalkulačka

Spočítejte si o kolik s naším doplňkovým penzijním spořením Zenit můžete zhodnotit své vklady a kolik můžete získat od státu i v rámci našeho unikátního bonusu.

Celkem naspořeno na penzi:  Kč

Příspěvky účastníka
 Kč
Příspěvky zaměstnavatele
 Kč  % p.a.
Státní příspěvky
 Kč  % p.a.
Zhodnocení
 Kč  % p.a.
Bonus
 Kč
Uvedený výpočet je pouze ilustrativní. Ve výpočtu předpokládáme očekávaný průměrný roční výnos u jednorázových vkladů % a u pravidelných vkladů % a u bonusového účtu %. Očekávané výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Navíc možná úspora na daních až Kč.

  Změny v roce 2024

  Připravili jsme pro vás přehled novinek týkajících se Doplňkového penzijního spoření (DPS) a Penzijního připojištění (PP). Jaké změny vás čekají a jak jich můžete využít a čerpat tak naplno potenciál vašeho penzijního produktu?

   Vyberte si strategii sobě na míru

   Provedeme vás výběrem strategie, která bude plně odpovídat vašim potřebám. Spořte na kvalitnější životní úroveň v důchodu stylem, jaký je vám nejvíce vlastní.

    Garantovaná strategie

    Sjednejte si garantovanou strategii v rámci penzijního programu ZENIT, která vám zajistí návratnost vkladů k cílovému věku spoření.

     Penzijní připojištění

     Penzijní připojištění už není v současné době možné uzavírat. Spoření i výplata dávek stávajících smluv se i nadále řídí původními podmínkami a platným penzijním plánem. Pokud ale máte zájem o spoření na penzi se státní podporou, využijte doplňkové penzijní spoření ZENIT...

      Přehled účastnických fondů

      Základem naší nabídky jsou penzijní fondy s různými investičními strategiemi. Tyto fondy najdete v různém poměru také v rámci Asistovaných strategií spoření ZENIT.

      Zeptejte se nás

      Vložte bezpečnostní kód:
       Security code
       

      Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.