Private Invest

Svěřte své peníze do rukou profesionálů. Private Invest představuje portfolio složené z investičních fondů, které se skládají z mnoha dalších investičních fondů (tzv. „fond fondů“).

Private Invest má podobu fondů kvalifikovaných investorů, proto je minimální objem investice 1 mil. Kč.

Portfolia jsou široce diverzifikována přes různé světové regiony (vyspělé trhy, rozvíjející se trhy), měny (USD, EUR, CZK) i třídy aktiv (akcie, dluhopisy, nemovitosti a další alternativní investice). O Vaše investice se aktivně staráme, přitom můžete jako fyzická osoba využít daňového zvýhodnění (tzv. časového testu).

Základní informace

  • Investiční manažer: Conseq Funds investiční společnost, a.s.
  • Investiční strategie: Konzervativní, Příjmová, Vyvážená, Růstová, Dynamická
  • Jednorázové investice: od 1 000 000 Kč
  • Pravidelné investice: od 50 000 Kč/měsíc (při splnění podmínek jednorázové investice)

Private Invest představuje portfolia složená z tzv. fondů fondů. Tyto investiční fondy se samy skládají z mnoha dalších investičních fondů a jsou ze strany Conseq Investment Management, a.s. aktivně obhospodařovány na základě našich analýz a prognóz ohledně budoucího vývoje finančních trhů. Tyto fondy jsou široce diverzifikovány přes různé světové regiony (vyspělé trhy, rozvíjející se trhy), měny (USD, EUR, CZK) i třídy aktiv (akcie, dluhopisy, nemovitosti a další alternativní investice). Součástí obhospodařování „fondu fondů“ je také řízení měnového rizika.

Aktuální zastoupení jednotlivých fondů resp. jejich typů v rámci 5 základních investičních politik je na úrovni „fondu fondů“ průběžně upravováno dle našich aktuálních analýz a predikcí budoucího vývoje kapitálových trhů s cílem maximalizovat výnos.

Private Invest má podobu fondů kvalifikovaných investorů, což nám umožňuje při obhospodařování využívat mimo jiné i tzv. alternativních investic, jejichž výnosy se vyznačují nižší závislostí na ekonomickém vývoji než „standardní“ akciové a dluhopisové investice – pohybují se buď nezávisle či v některých případech i opačně než tyto klasické nástroje.

V případě zájmu o investici do fondů Private Invest kontaktujte oddělení Wealth Managementu na emailu wm@conseq.cz nebo na telefonním čísle +420 225 988 200.

Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.