Tým Wealth Management

Nabízíme diskrétnost a maximální porozumění Vašim potřebám

Nechte starosti na nás a věnujte se tomu, co je pro Vás opravdu důležité

David Kufa

Ředitel Wealth Management


Absolvoval fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací Peněžní ekonomie a bankovnictví. Po ukončení studia v roce 2008 stál u vzniku nové sekce privátních a institucionálních klientů (dnes také Conseq Wealth Management), kde působí dodnes. Jeho hlavní pracovní náplní je vedle řízení Wealth Management týmu také komunikace s nejvýznamnějšími klienty z řad fyzických osob, municipálního, finančního a neziskového sektoru a řízení jejich portfolia.

David Kufa

Michal Král

Senior Relationship Manager


Absolvoval fakultu sociálně-ekonomickou na Univerzitě J.E.P. v Ústí nad Labem. V roce 2013 svoji kariéru nastartoval v bankovní sféře v Raiffeisenbank, kde se postupně vypracoval z bankéře až na poradce Premium Invest, kde jeho hlavní pracovní náplní byla komunikace s bonitními klienty a zároveň akvizice afluentních klientů, správa a penetrace jejich portfolií. V roce 2021 nastoupil do Consequ do Wealth Managementu na pozici Senior Relationship Managera, kde se rovněž stará o bonitní a nejnáročnějsí klienty.
 

Michal Král

David Novotný

Senior Relationship Manager


Po maturitě se vydal na tři roky pracovat do Londýna, kde nasbíral základní zkušenosti na kapitálových trzích. Po návratu do ČR se rozhodl rozšířit své znalosti a vzdělání a úspěšně absolvoval 5letý program Podnikové ekonomiky na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Získal titul MBA na americké University of St. Francis v Illinois ve spolupráci s Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Souběžně během 7leté akademické cesty pracoval jako senior bankéř v prémiovém bankovnictví ERSTE Premier v České spořitelně, kde obhospodařoval klientské portfolio s bilanční sumou přes jednu miliardu korun. Do Consequ nastoupil v roce 2023 na pozici Senior Relationship Manager a díky své předchozí kombinaci vzdělání a praxe v oblasti financí je schopen klientům navrhnout optimální řešení. V listopadu 2023 úspěšně složil zkoušku CFA Level I.

David Novotný

Jana Walker

Head of Sales Support


Absolvovala obor finanční ekonomie na University of London. Svoji kariéru začala v Londýně ve společnosti Bloomberg LP na analytické pozici. Poté přešla na pozici produktového specialisty do společnosti Thomson Reuters, kde byla alokována investiční bance Morgan Stanley, a právě zde ji zaujal wealth management. Její další cesta tedy vedla do Credit Suisse, kde pracovala pro tým střední a východní Evropy, Řecka a Kypru v oddělení privátního bankovnictví. Během mateřské se přestěhovala do Prahy a od roku 2021 pracuje na pozici Relationship Manager v oddělení Wealth Management společnosti Conseq.

Jana Walker

Tomáš Divín

Relationship Manager


Studuje obor financí a investic na Newton University. Svou kariéru začínal jako nezávislý finanční poradce pro retailové klienty v oblasti komplexního finančního plánování. Nejvíce se profiloval do oboru investic pro privátní klienty, správu a revizi jejich portfolií. Měl možnost získat zkušenosti s poradenskou společností, pojišťovnou a bankovní institucí. Aktuálně v Consequ pracuje na pozici Relationship Manager, kde má na starost péči o stávající a nově příchozí bonitní klientelu.

Tomáš Divín

Marek Tomšík

Relationship Manager


V roce 2020 nastartoval svoji kariéru v bankovní sféře ve Fio bance, kde vykonával poradenství ohledně bankovních služeb a investičních služeb pro fyzické a právnické osoby. Z důvodu většího zájmu o svět investic začal pracovat v roce 2022 v Consequ na pozici Relationship Manager v sekci Wealth Management. Na starost zde má přípravy dokumentů, udržování vztahů s klienty a navazování nových obchodních vztahů.

Marek Tomšík

Jan Kucharčík

Relationship Manager


Je absolventem oboru Finance na Université de Genève a oboru Anglofonních studií na Metropolitní Univerzitě. V minulosti pracoval jako Investiční konzultant v oblasti podílových, strukturovaných a zajištěných fondů.  Aktuálně pracuje na pozici Relationship Manager, kde má na starost péči o institucionální, privátní a zahraniční klientelu. Specializuje se na oblast podílových fondů, jednotlivých bondových emisí a finanční historii.

Jan Kucharčík

Alena Gazdíková

Sales Support


Před nástupem do společnosti Conseq dlouhodobě pracovala v bankovním sektoru. Bankovní kariéru zahájila v roce 2003 ve společnosti Moneta Money Bank na pozici osobního bankéře. Od roku 2013 pracovala ve společnosti Raiffeisenbank jako bankéř obchodu se zaměřením na prodej a poradenství bankovních produktů a služeb banky a partnerů, zajišťování servisu a administrativy související s prodejem. Do Consequ nastoupila v roce 2022 na pozici Sales Support v sekci Wealth Management. Její náplní práce je administrativní podpora, příprava smluvní dokumentace, elektronická  komunikace s klienty a zasílání pokynů.

Alena Gazdíková

Adéla Nováková

Sales Support


Než se v roce 2022 dostala na nynější pozici Sales Support v oddělení Wealth Management, působila v Consequ tři roky na oddělení Office Managementu. Tam se seznámila s detailním chodem firmy a nabízenými produkty. V současné době je způsobilá v oblasti zajišťování a přípravy smluvní dokumentace, komunikace s klienty a podpory pro Sales team. Po dokončení posledního semestru bakalářského studia plánuje Adéla dále rozvíjet své znalosti v oblasti ekonomie a investování.

Adéla Nováková

Kristýna Molová

Sales Support


Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Od roku 2014 pracuje ve společnosti Conseq Investment Management, a.s., zprvu na oddělení klientského servisu, nyní jako Relationship Manager pro privátní a institucionální klienty. Věnuje se zejména přípravě smluvní dokumentace, reportingu a komunikaci s klienty a investičními konzultanty ze zprostředkovatelských sítí.

Kristýna Molová
Zeptejte se nás

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 

Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
Vaše soukromí bereme vážně a osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze v souladu s podmínkami našich zásad ochrany osobních údajů.