Tým Wealth Managementu

Naše služby poskytujeme v nejvyšším možném standardu, abychom byli plně konkurenceschopní. Jsme zvyklí věnovat klientům individuální péči a přizpůsobit své služby a produkty jejich potřebám a přáním.

Lukáš Vácha

Člen představenstva a obchodní ředitel pro institucionální a privátní klientelu


Absolvoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a v rámci akademického programu studoval rovněž Universität zu Köln v Kolíně nad Rýnem. Od roku 2000 do konce roku 2002 pracoval v Conseq Finance, a.s. jako obchodník s dluhopisy. V letech 2003 až 2005 působil v České spořitelně, a.s. jako produktový manažer pro segment malých a středních firem, kde měl na starosti úvěrové produkty pro financování energetických úsporných projektů a obnovitelných zdrojů energie ve spolupráci s IFC (International Finance Corporation), členem skupiny Světové banky. Od roku 2005 do roku 2008 pracoval v ČSOB Asset Management, a.s., člen skupiny ČSOB, jako account manager pro institucionální klienty. V prosinci 2008 se vrátil do skupiny Conseq a v Conseq Investment Management má jako obchodní ředitel na starosti sekci privátních a institucionálních klientů.

Lukáš Vácha

Tomáš Kálal

Senior Relationship Manager pro privátní a institucionální klientelu


Jeho kariéra začala ve společnosti Patria Direct, kde působil na pozici makléře pro obchodování s cennými papíry a soustředil se především na zahraniční kapitálové trhy. V Consequ je od roku 2014, na práci ho baví především nezávislost této společnosti a z ní plynoucí sofistikovaná nabídka investičních služeb spojená s dlouhodobými vztahy s klienty. Jeho hlavní pracovní náplní je komunikace s bonitními klienty a řízení jejich portfolia a zároveň příprava produktů z fondové a dluhopisové oblasti. Tomáš má inženýrský titul z Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru mezinárodní obchod a vedlejší specializace finanční a kapitálové trhy. Úspěšně zakončil také semestr na univerzitě EM Lyon v této francouzské metropoli.

Tomáš Kálal

David Kufa

Senior Relationship Manager pro privátní a institucionální klientelu


Absolvoval fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Po ukončení studia v roce 2008 nastoupil do nově vznikajícího oddělení privátních a institucionálních klientů, kde měl na starosti zejména přípravu smluvní dokumentace, reporting a akvizici nových klientů. Od roku 2012 se věnuje zejména péči o významné privátní a institucionální klienty společnosti Conseq.

David Kufa
Zeptejte se nás

Rádi bychom vás informovali, že osobní údaje poskytnuté ve výše uvedené podobě budou použity pouze k odpovědi na tuto korespondenci.